O NAS
O NAS

Nowoczesne strony www

Potrzebujesz doświadczonego zespołu?

Jako doświadczony zespół oferujemy wysokiej klasy projektowanie i tworzenie stron www. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne strony internetowe. Od przeszło 9 lat dostarczamy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania – tworzone zgodnie z obowiązującymi trendami, z uwzględnieniem najnowszej techniki i technologii. Przez ten czas na samym Allegro otrzymaliśmy ponad 1000 pozytywnych opinii. Skutecznie łączymy pasję, kreatywne podejście oraz profesjonalny sprzęt, oferując naszym Odbiorcom w pełni zindywidualizowane strony, dostosowane bezpośrednio do potrzeb współczesnego rynku. Dysponujemy bogatą wiedzą merytoryczną oraz techniczną, dzięki której możemy podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, gdzie poziom zaawansowania techniki i technologii przekracza pojęcie laików, dostosowanie biznesu do potrzeb rynku nie jest takie proste jak się wydaje. Nie bez powodu mówi się: „Jeżeli nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz”. Pamiętaj, konkurencja nie śpi. Nie pozwól, by Twój firma zniknęła w czeluściach zapomnienia…

Jak przebić się przez silną, zmotywowaną do walki konkurencję? Jak poszerzyć dotychczasowy rynek zbytu i zyskać nowych Klientów? Jak szybko i skutecznie zwiększyć zyski i zminimalizować koszty prowadzenia działalności?

Odpowiedź może być tylko jedna: RESPONSYWNA STRONA WWW

Co to jest responsywność?

Responsywność to nic innego, jak umiejętność dostosowywania się wybranej strony WWW do urządzenia, na jakim jest wyświetlana. Responsywne strony internetowe są nie tylko bardziej przyjazne potencjalnemu Odbiorcy, ale przede wszystkim… znacznie lepiej pozycjonują się w najpopularniejszej e-wyszukiwarce – Google.

To wszystko? Oczywiście, że nie! W Internecie znajdziemy niezliczoną ilość stron WWW. Firmy prześcigają się w tworzeniu coraz to ciekawszych, ukierunkowanych na Odbiorcę witryn. Aby pokonać konkurencję, trafić w gusta Klientów i poszerzyć rynki zbytu należy być lepszym od innych. Twoja firmowa strona WWW powinna być nowoczesna – nie tylko responsywna, ale również szybka i dynamiczna. Niezawodny skrypt zestawiony z przyciągającą wzrok grafiką zagwarantuje Ci sukces.

Twoja firma jest już w sieci? To dopiero połowa sukcesu. Czy wiesz, że większość Twoich potencjalnych Klientów wykorzystuje do przeglądania Internetu nie komputer czy laptop, a tablet i smartfona? Responsywnność to „must have”, zwłaszcza jeżeli zależy Ci na stopniowym powiększaniu rynku zbytu i zdobywaniu nowych Klientów.

Nowoczesne strony internetowe

Kilka słów o naszych stronach www

Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej klasy, nowoczesnych stron internetowych. Innowacyjne – zaawansowane zarówno technicznie jak i technologicznie – rozwiązania przodują w Internecie zachwycając wysoką estetyką i szeroką funkcjonalnością.

Nasz zespół bazuje na starannie wyselekcjonowanych narzędziach, gwarantujących poprawną konfigurację strony, a także jej prawidłowy odczyt przez przeglądarki internetowe oraz wysokie pozycjonowanie w najpopularniejszych e-wyszukiwarkach.

Każda strona WWW zaopatrzona została w wygodny, czytelny Panel Administracyjny umożliwiający jej szybką edycję (dodawanie nowych podstron, zdjęć, opisów). Dostęp do Panelu Administratora odbywa się za pomocą standardowej metody logowania: login + hasło.

0
Skończonych projektów
0
Aktualnych prac
0
Zadowolonych klientów
0
Przepracowanych godzin