Jaki laptop do 3000zł?

Szukasz dobrego i niedrogiego laptopa lub komputera? W tym przedziale mamy do dyspozycji wiele modeli ale ten przyciąga wyglądem (szczególnie kobiety). Laptop normalnych gabarytów, nie za duży i nie za mały – poprostu standardowy 15,6 cali jak to jest w większości domach. Często użytkownicy zastanawiają się jaki procesor wybrać? Intel czy Ryzen? W tym przedziale cenowym braliśmy pod uwagę parametry takie jak, wydajnosć procesora, pojemność dysku oraz wielkość pamięci ram. Korzystniejszym wyborem był model z procesorem Ryzen. Producent tego modelu dodatkowo orpócz większego dysku zaoferował nam również więcej RAMu co zdecydowanie przyda się.

Sklep komputerowy, jaki laptop do 3000zł?

Obudowa plastikowa, jakość wykonania oceniam na 4/5. Klawiatura miękka, numeryczna/ Ten laptop posiada wbudowany szybki dysk SSD, który znacznie poprawia szybkość pracy, ale należy pamiętać też, że dzięi braku ruchomych części zapewnia cichą i wydajną pracę.

Doby laptop

Producent zaopatrzył ten model w system operacyjny Windows 11, znaczy to że pierwsi użytkowniky będą krulikami doświadczalnymi, ale w późniejszych update’ach napewno będą zadowoleni.

laptop

Author avatar
Dominik Tomalak

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Używamy plików cookie, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.