Centrum informatyczne
WEBSTAR MEDIA GROUP
ul. Wilcza 1
99-300 Kutno, łódzkie
Systemy informatyczne
kontakt@webstar.info.pl
tel: 514 020 928
Sklep/serwis
sklep@webstar.info.pl

O nas

Zaistniej w sieci dzięki wiodącej firmie z branży IT.

Pomagamy w tworzeniu strategii, projektowaniu i rozwoju Firmy.

Od ponad 10 lat dostarczamy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania – tworzone zgodnie z obowiązującymi trendami oraz z uwzględnieniem najnowszej techniki i technologii.

Internecie znajdziemy niezliczoną ilość stron WWW. Firmy prześcigają się w tworzeniu coraz to ciekawszych, ukierunkowanych na Odbiorcę witryn. Aby pokonać konkurencję, trafić w gusta Klientów i poszerzyć rynki zbytu należy być lepszym od innych. Twoja firmowa strona WWW powinna być nowoczesna – nie tylko responsywna, ale również szybka i dynamiczna. Niezawodny skrypt zestawiony z przyciągającą wzrok grafiką zagwarantuje Ci sukces.

Strategia

Strategia marki i kierownictwo artystyczne

Dysponujemy wiedzą merytoryczną oraz techniczną, dzięki której możemy podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

Reklama

Social Media

W zależności od preferencji Odbiorcy, pełna integracja strony z Kontem YT, Twitter i Facebook. Pomagamy w prowadzeniu kampanii reklamowych. Dostosujemy twoją reklamę pod wybraną grupę odbiorców.

Design

Projektowanie sklepów www i projektowanie stron internetowych

Wiemy jak przebić się przez silną, zmotywowaną do walki konkurencję. Jak poszerzyć dotychczasowy rynek zbytu i zyskać nowych Klientów.

Statystyki firmy

Monitorowanie statystyk

Oferujemy narzędzia do monitorowania statystyk strony – umożliwiające dostosowywanie strony WWW do bezpośrednich preferencji Odbiorców.

Centrum informatyczne

Zaistniej w sieci
dzięki wiodącej firmie z branży IT.

Skutecznie łączymy pasję. Dysponujemy bogatą wiedzą merytoryczną oraz techniczną.

Projektujemy nowoczesne systemy informatyczne

Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej klasy, nowoczesnych stron internetowych i sklepów www. Innowacyjne – zaawansowane zarówno technicznie jak i technologicznie – rozwiązania przodują w Internecie zachwycając wysoką estetyką i szeroką funkcjonalnością.

Chcesz przebić się przez silną, zmotywowaną do walki konkurencję?

Twoja firmowa strona WWW powinna być nowoczesna – nie tylko responsywna, ale również szybka i dynamiczna. Niezawodny skrypt zestawiony z przyciągającą wzrok grafiką zagwarantuje Ci sukces.

Jak to wszystko osiągnąć?

Nasz zespół bazuje na starannie wyselekcjonowanych narzędziach, gwarantujących poprawną konfigurację strony, a także jej prawidłowy odczyt przez przeglądarki internetowe oraz wysokie pozycjonowanie w najpopularniejszej wyszukiwarce.

Wiedza to klucz do osiągnięcia sukcesu

Wykształcenie, wiedza
i doświadczenie

Pomysłodawca webstar media group zaczynał swoje plany ponad 15 lat temu od pasji i mocnej motywacji, jaką była chęć udowodnienia sobie i innym, że chcieć to znaczy móc. Wcześniej nikt nie wierzył, że będzie coś z tego, ale On chłonny wiedzy chciał osiągać nowe cele i stawiał sobie coraz to wyższe poprzeczki, które do dziś udaje się przeskoczyć, ale nie chce na tym się zatrzymać. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, na które trzeba poświęcić więcej czasu. W liceum nie było łatwo, ale kończąc studia o kierunku teleinformatyka z wyróżnieniem, postanowił iść w tym kierunku dalej i otworzyć firmę. Przez lata zdobywał doświadczenie i wiedzę w projektowaniu systemów informatycznych, popełniał błędy, które wzmacniały go w tym, co robił, sprzedaży podzespołów komputerowych, serwis oraz handel zagraniczny rozwijałby go coraz bardziej. Po 10 latach pracy, jaką włożył w swój rozwój, postanowił to wszystko połączyć i stworzyć jedno Centrum informatyczne w samym sercu polski. Jak to będzie wyglądało dalej? Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć, ale tutaj tworzy się historia... a to jest jej początek i celowo nie stawiamy kropki 😉

Kurs 6421B Konfiguracja i rozwiązywanie problemów z infrastrukturą sieciową Windows Server,

Kurs 6425C dotyczący konfiguracji i rozwiązywania problemów związanych z usługami domeny active directory dla serwera Windows.

Kurs 6426C Konfiguracja i rozwiązywanie problemów z rozwiązaniami dotyczącymi tożsamości i dostępu z Windows Server Active Directory.

Kurs 6433A Planowanie i wdrażanie systemu Windows oraz Windows Server.

Skontaktuj się z nami

Dołącz do nas
i stań się częścią

czegoś

Siedziba firmy
Webstar Media Group
ul. Wilcza 1
99-300 Kutno

Chcesz nawiązać współpracę?

Wyślij nam e-mail, aby omówić nowy projekt.

Wiemy jak przebić się przez silną, zmotywowaną do walki konkurencję. Jak poszerzyć dotychczasowy rynek zbytu i zyskać nowych Klientów. Jak szybko i skutecznie zwiększyć zyski i zminimalizować koszty prowadzenia działalności.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.