Webstar Media Group na targach eHandlu w Warszawie!

Dołączyliśmy do liderów branży e-commerce

Największe wydarzenie dla sprzedających online w Europie Centralnej.

Targi eHandlu w Warszawie – Relacja, zdjęcia, wideo

14 kwietnia br. gościliśmy na targach eHandlu, które odbywały się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym – EXPO XXI Warszawa.

Na miejscu mogliśmy wybrać się na 45 minutowe prelekcje gdzie firmy przedstawiały swoje prezentacje ponadto mieliśmy możliwość rozmowy z przedstawicielami firm z branży e-commerce w tym takie firmy jak:

Ceneo – najpopularniejsza w Polsce porównywarka cen w Internecie… i nie tylko, bo można tam również sprzedawać swoje produkty lub robić zakupy poprzez wirtualny koszyk – kto co woli 🙂

Furgonetka – czyli największy w Polsce broker z usługami kurierskimi, który niezmiennie od 2010 roku zapewnia klientom biznesowym jak i prywatnym możliwość szybkiego nadawania paczek przez swój serwis internetowy.

Orlen paczka – szybka i wygodna usługa odbioru i nadawania paczek, dla właścicieli z branży e-commerce oferują atrakcyjne ceny dostaw, integracje z najpopularniejszymi platformami, natomiast dla kupujących w Internecie oferują dostawę w 1-2 dni czy tez aplikacja do zdalnego otwierania skrytki – a to skądś już znamy 🤔


Źródło: Fanpage Targi Ehandlu / E-commerce Poland Expo

Operatorzy płatności internetowych:
Zen – to polskie przedsiębiorstwo branży finansowej. Na jego ofertę składa się między innymi: karta płatnicza VISA i Mastercard. Specjalizuje się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw.
T-pay – operator płatności dla e-commerce, której misją jest zapewnienie wysokiej jakości usługi tak, aby pozwolić Klientom zaoszczędzić czas.
Przelewy24 – to jeden z bigantów operatorów płatności online w Polsce, innowacyjne rozwiązania dla rynku e-biznesu oraz największy wybór metod płatności.

Firmy oferujące platformy sklepowe typu SaaS (Oprogramowanie jako usługa):
Shoper – to gotowe rozwiązanie do proadzenia sklepu internetowego w modelu SaaS (abonamentowym). Dostarcza wszystko, co niezbędne, do profesjonalnej sprzedaży przez Internet.
Sky-shop – to idealna platforma do prowadzenia sklepu internetowego, tak jak powyżej, dostarcza wszystko co potrzebne. Automatyczna integracja z Allegro czy też gotowe intergracje z hurtowniami zapewniają model sprzedażowy typu dropshipping.

Firmy kurierskie:
DHL – to lider na polskim rynku przesyłek krajowych. Posiada największą sieć punktów odbioru (DHL POP), która liczy ponad 13 tysięcy jednostek, zlokalizowanych w placówkach handlowo-usługowych takie jak na przykład Żabka.
DPD – Firma kurierska przyjazna e-commerce. Ponad 9000 kurierów każdego dnia dba, aby paczki bezpiecznie i na czas docierały do odbiorców.
Fedex – Oferuje swoim klientom na całym świecie szeroki zakres usług w dziedzinie e-handlu, transportu oraz usług dla biznesu.

Nie mogło zabraknąć również firmy cyber_Folks, która to zapewnia dostęp nam oraz naszym Klientom do usług zarówno hostingowych jak i domenowych w Internecie 😉

 


Źródło: Fanpage Targi Ehandlu / E-commerce Poland Expo

 

 

 

 

 

 

 

Author avatar
Dawid
Webstar Media Group

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Używamy plików cookie, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.