O nas – wykształcenie

Wiedza to klucz do osiągnięcia sukcesu

Wykształcenie, wiedza
i doświadczenie

Pomysłodawca webstar media group zaczynał swoje plany ponad 15 lat temu od pasji i mocnej motywacji, jaką była chęć udowodnienia sobie i innym, że chcieć to znaczy móc. Wcześniej nikt nie wierzył, że będzie coś z tego, ale On chłonny wiedzy chciał osiągać nowe cele i stawiał sobie coraz to wyższe poprzeczki, które do dziś udaje się przeskoczyć, ale nie chce na tym się zatrzymać. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, na które trzeba poświęcić więcej czasu. W liceum nie było łatwo, ale kończąc studia o kierunku teleinformatyka z wyróżnieniem, postanowił iść w tym kierunku dalej i otworzyć firmę. Przez lata zdobywał doświadczenie i wiedzę w projektowaniu systemów informatycznych, popełniał błędy, które wzmacniały go w tym, co robił, sprzedaży podzespołów komputerowych, serwis oraz handel zagraniczny rozwijałby go coraz bardziej. Po 10 latach pracy, jaką włożył w swój rozwój, postanowił to wszystko połączyć i stworzyć jedno Centrum informatyczne w samym sercu polski. Jak to będzie wyglądało dalej? Tego nikt nie jest w stanie przewidzieć, ale tutaj tworzy się historia… a to jest jej początek i celowo nie stawiamy kropki 😉

Kurs 6421B Konfiguracja i rozwiązywanie problemów z infrastrukturą sieciową Windows Server,

Kurs 6425C dotyczący konfiguracji i rozwiązywania problemów związanych z usługami domeny active directory dla serwera Windows.

Kurs 6426C Konfiguracja i rozwiązywanie problemów z rozwiązaniami dotyczącymi tożsamości i dostępu z Windows Server Active Directory.

Kurs 6433A Planowanie i wdrażanie systemu Windows oraz Windows Server.

Używamy plików cookie, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.