5 lutego, 2020

Marlena gotuje

Finalistka VII edycji programu MasterChef. Jest nam niezmiernie miło, że Pani Marlena obdarzyła zaufaniem właśnie nas. Specjalnie dla Niej przygotowaliśmy responsywną stronę internetową z kulinarnymi wypiekami na najwyższym poziomie.

Jakie było zadanie?

Stworzyć nowoczesną stronę internetową zawierającą system CMS do zarządzania treścią z możliwością dodawania i katalogowania wypieków.

 • Strategia

  Nowoczesna strona www, System zarządzania treścią z możliwością dodawania przepisów kulinarnych, Logo

 • Firma

  Marlena Cichocka

 • Siedziba firmy

  Toruń, Polska

 • Tagi

  tworzenie stron www

Nowoczesne strony internetowe

Zaistniej w sieci dzięki wiodącej firmie z branży IT.

Skutecznie łączymy pasję, kreatywne podejście oraz profesjonalny sprzęt, oferując naszym Odbiorcom w pełni zindywidualizowane strony, dostosowane bezpośrednio do potrzeb współczesnego rynku. Dysponujemy bogatą wiedzą merytoryczną oraz techniczną, dzięki której możemy podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

Wsparcie techniczne

Oferujemy wsparcie techniczne
po każdej realizacji zlecenia.

Wiemy jak przebić się przez silną, zmotywowaną do walki konkurencję? Jak poszerzyć dotychczasowy rynek zbytu i zyskać nowych Klientów? Jak szybko i skutecznie zwiększyć zyski i zminimalizować koszty prowadzenia działalności?

Nasz zespół bazuje na starannie wyselekcjonowanych narzędziach, gwarantujących poprawną konfigurację strony, a także jej prawidłowy odczyt przez przeglądarki internetowe oraz wysokie pozycjonowanie w najpopularniejszej wyszukiwarce.

Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej klasy, nowoczesnych stron internetowych. Innowacyjne – nasze zaawansowane zarówno technicznie jak i technologicznie – rozwiązania przodują w Internecie zachwycając wysoką estetyką i szeroką funkcjonalnością.

Każda strona WWW zaopatrzona została w wygodny, czytelny Panel Administracyjny umożliwiający jej szybką edycję (dodawanie nowych podstron, zdjęć, opisów). Dostęp do Panelu Administratora odbywa się za pomocą standardowej metody logowania: login + hasło.

Strony internetowe & Mobilne sklepy WWW
0%
0 +
Sukcesywnych
projektów
0 +
Spędzonych
godzin pracy

Chcesz nawiązać współpracę?

Wyślij nam e-mail, aby omówić nowy projekt.

Jesteśmy zespołem kreatywnych inżynierów informatyki z branży IT, którzy mają głowy pełne pomysłów po to aby tworzyć i pomagać wszystkim firmom z każdej branży i budować ich niesamowitą i nową tożsamość, projektując najwyższej klasy systemy informatyczne staramy się aby każdy budowany przez nas projekt cechował się wysoką estetyką i szeroką funkcjonalnością.

Używamy plików cookie, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia.